Logo De Dietrich je nejstarší známou průmyslovou značkou na světě, jako symbol kvality slouží již od roku 1778. Lovecký roh v logu je nedílnou součásti jména firmy a coby ochranná značka výrobků De Dietrich byl udělen Jeanu Dietrichovi rozhodnutím krále Ludvíka XV právě za zásluhy v rozvoji tohoto průmyslu.

Od roku 2017 nabízíme produkty společnosti De Dietrich, která je  lídr na trhu s kondenzačními technologiemi.

Nabízí je již více než 10 let pod značkou udržitelného komfortu® inovativní systémy vytápění, které umožňují úsporu energie a zároveň chrání životní prostředí.
Výrobce tepelné techniky De Dietrich nabízí tepelné systémy, které v rámci řešení na míru kombinují kondenzaci oleje nebo plynu, biomasu, solární energii a tepelná čerpadla.
V červenci 2004 se společnost De Dietrich Thermique spojila s firmou Remeha a vytvořily významnou skupinu, jejímž cílem je být předním evropským výrobcem tepelné techniky.

V roce 2008 skupina De Dietrich Remeha aktivně pokračovala ve svém rozvoji v oblasti obnovitelných energií a především v rozvoji tepelných čerpadel. V souladu s tímto plánem společnost získala skupinu DFM – výrobce tepelných čerpadel, který je znám též pod značnou SOFATH.

Na konci roku 2009 skupina De Dietrich Remeha získala společnost Baxi a vytvořila tak skupinu BDR Thermea, nového lídra v oblasti inovativních řešení a služeb spojených s vytápěním a přípravou TV.
 
BDR Thermea : know-how známé ve více než 50 zemích.