Společnost JELÍNEK CONSTRUCT , S.R.O. sídlící v Milevsku, městě vzduchotechniky, se od svého začátku pohybuje v oboru zámečnictví a vzduchotechniky. Zaměřujeme se nejen na MONTÁŽ A KOMPLETNÍ DODÁVKU VZDUCHOTECHNICKÝCH A KLIMATIZAČNÍCH ZAŘÍZENÍ, PRŮMYSLOVOU VZDUCHOTECHNIKU, ale své aktivity se snažíme stále rozšiřovat s narůstajícími požadavky.

V současné době náš pracovní kolektiv tvoří několik pracovníků s bohatými zkušenostmi ze zahraničí (především z Francie a Německa). Jsme schopni zajistit kompletní realizaci Vaší zakázky od dopravy materiálu na stavbu za použití vlastního vozového parku, přes potřebné výškové práce, až po vrtání prostupů v různých konstrukcích technologií jádrového vrtání.

V roce 2016 se naše společnost stala výhradním zástupcem společnosti S&W RohrSysteme GmbH & Co. pro Českou republiku a Slovensko.  Tato spolupráce vznikla právě díky úspěšně realizované zakázce na dodávku a montáž potrubních stavebnicových systémů.

Poslední naše nabízená služba vznikla na základě zvyšující se poptávky spojené s úsporou výdajů za vytápění objektů. Po dohodě se zástupci mezinárodní společností BDR Thermea Group  jsme schopni u našich zakázek využívat produkty společnosti De Dietrich.

Jsme výhradní partner a dodavatel výrobků S&W RohrSysteme GmbH & Co.