Individuální řešení pro zákazníka a dokonalost …

Právě toto jsou dvě z četných předností, které najdete u firmy S&W Rohrsysteme.

Kromě standardních výrobků uvedených v našem katalogu vám rádi nabídneme speciální, zakázkově vyrobené komponenty dle vašich specifikací a výkresů.

Nezáleží na tom, co potřebujete – ať se jedná o cyklony, filtrační skříně, čtyřhranné kanály, čtyřhranné spojovací kusy, speciální kužely, kuželové odbočky, podávací výsypky nebo speciální rozdělovače, prostě nám pošlete náčrt nebo výkres a promptně obdržíte příslušnou nabídku.
Větrání nebo zařízení pro manipulaci se sypkými materiály převedeme na systém, který bude přizpůsobený vašim individuálním potřebám a zcela vyhoví nejvyšším požadavkům.

Vyzvěte nás!

Inovace v oblasti rozdělovačů firmy S&W!

Naše patentované rozdělovače s otočnou hlavou a otočné potrubní rozdělovače jsou po mnoho let částí našeho sortimentu. Používají se pro odchýlení proudu produktů z jednoho vstupního potrubí do až dvaceti výstupních potrubí. Rozdělovač s otočnou hlavou je dostupný jak v neprachotěsné verzi (utěsnění pryžovou manžetou), tak v prachotěsné verzi (vstup a výstup s expanzními těsněními). U otočného potrubního rozdělovače není expanzním těsněním opatřený jen vstup a výstup, nýbrž i zavřené výstupy, které se právě nepoužívají. To umožňuje, aby byl otočný potrubní rozdělovač používán dokonce i v potrubních trasách pneumatické dopravy až do přetlaku 3 bar. A prachotěsné připojení dopravního potrubí zajišťují naše expanzní těsnění.

Na požadavek zákazníka jsme otočný potrubní rozdělovač dále vyvinuli a nyní vám můžeme představit nové rotační rozdělovací vedení. Co je zvláštního na rotačním rozdělovacím vedení? Rozdělovací vedení je v podstatě kombinace dvou otočných potrubních rozdělovačů ve velmi kompaktní skříni. Počty a jmenovité průměry vstupů a výstupů jsou variabilní. Obrázek na pravé straně ukazuje příklad, kdy lze přestavovat z jednoho ze šesti vstupů do jednoho ze šesti výstupů.

 

Například ke vstupům lze připojit 6 výsypek na plastický granulát s různými barvami a výstupy pak připojit k 6 různým vstřikovacím lisům. Instalovaná řídicí jednotka dovoluje přepnout na dodávku ze zásobníku 1 se zeleným granulátem do stroje 3. Poté se vstupy přestaví k zásobníku 4 s červeným granulátem a dodávají tak do stroje na výstupu 6. Vstupy a výstupy lze přestavovat nezávisle na sobě. Jsou ovládány řídicí jednotkou Siemens, která je součástí dodávky a lze ji provozovat použitím BCD-kódu. Polohy otočných trubek jsou detekovány inkrementálními kodéry Kübler.

Nejsou tudíž potřebné komplikované rozdělovače materiálu, které se musí přestavovat ručně. Aplikacemi našeho otočného potrubního rozdělovače jsou mimo jiné doprava zrní, dávkovací vytlačovací a vstřikovací lisy, výroba granulátu nebo jiné oblasti, kde se musí dopravovat zrnité nebo práškové materiály. To znamená všechny obory, kde se musí dopravovat z různých výsypek nebo kontejnerů k různým strojům nebo váhám. Pokud jsme vzbudili váš zájem a máte-li ještě k našemu rotačnímu rozdělovacímu vedení dotazy, pomoc i radu vám ochotně poskytne servisní tým firmy S&W.

Montáž Preol Lovosice

Montáž Fischer

Jsme výhradní partner a dodavatel výrobků S&W RohrSysteme GmbH & Co.